Veletrh Posviť si na budoucnost bude letos on-line

Veletrh Posviť si na budoucnost bude letos on-line

V původním termínu, byť ve zkrácené formě, ale hlavně celé ON-LINE. Tak bude vypadat letošní ročník tradičního podzimního festivalu práce a vzdělávání Posviť si na budoucnost.

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace je již nyní jasné, že uskutečnit festival standartním způsobem letošní podzim nebude možné. Organizátoři akce nicméně nezoufají a berou současnou situaci jako příležitost vyzkoušet si něco nového. Proto již nyní pilně připravují celodenní on-line program na pátek 13.11. Dopolední část bude šitá na míru žákům a výchovným či kariérovým poradcům na školách, odpolední blok bude zacílen spíše na rodiče a širší veřejnost. Součástí programu bude např. i poradenský chat či živé vysílání zahrnující rozhovory se zajímavými osobnostmi na témata týkající se kariérového poradenství a volby povolání. Z programu vznikne záznam, který bude dostupný na Youtube kanálu InfoKariéry.

Věříme, že i v této době, která nepřeje realizaci hromadných akcí a setkávání lidí face to face, přispěje letošní ročník festivali Posviť si k rozpoudění diskuze o volbě studijní a profesní dráhy v prostředí škol i rodin!

© 2019 Pakt zaměstnanosti Plzeňského kraje, provozuje Regionální rozvojová agentura PK o.p.s, vytvořili v